Графік прийому виборців депутатами Чернівецької міської ради VІII скликання « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








Графік прийому виборців депутатами Чернівецької міської ради VІII скликання

№ з/п ПІБ депутата Дата проведення Час проведення Місце та адреса проведення
1.       Абрамюк

Галина Йосипівна

     
2.       Бабюк

Антоніна Анатоліївна

     
3.       Білоскурський

Руслан Романович

2-ий вівторок місяця 17.00-19.00 Офіс ПП «Єдина Альтернатива»

пл.Центральна, 4

4.       Білоус

Дмитро Георгійович

2-ий четвер місяця 16.00-18.00 Офіс ПП «Єдина Альтернатива»

пл.Центральна, 4

5.       Бешлей

Володимир Васильович

     
6.       Бостан

Сергій Іванович

1-ий і 3-ій понеділок місяця 15.00-18.00 Офіс «Європейська Солідарність»

вул.В.Сімовича, 21А

7.       Брус

Яна Василівна

1-ий четвер місяця 17.00-18.00 вул.Головна, 27,

офіс 15

8.       Гончарюк

Іван Дмитрович

1-ий понеділок місяця 17.00-18.00 вул.Головна, 27,

офіс 15

9.       Гринюк

Сергій Миколайович

     
10.   Дембіцька

Наталія Миколавна

24 лютого 2021р. 12.00-14.00 Офіс ПП «Єдина Альтернатива»

пл.Центральна, 4

11.   Другановський

Віталій Валерійович

1-ий понеділок місяця 15.00-18.00 вул.Руська, 1-А

каб.301 (3 поверх)

12.   Зазуляк

Василь Володимирович

     
13.   Зубжицька

Оксана Петрівна

1-ша середа місяця 15.00-18.00 вул.Руська, 1-А

каб.301 (3 поверх)

14.   Кавуля

Андрій Васильович

1-ий вівторок місяця 12.00-14.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

15.   Каглянчук

Світлана Василівна

1-ша середа місяця 17.00-18.00 вул.Головна, 27,

офіс 15

16.   Калмикова

Наталія Іванівна

1-ий четвер місяця 15.00-17.00 вул.Я.Мудрого, 2

каб.№ 5

17.   Каспрук

Олексій Павлович

Останній вівторок місяця 16.00-18.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

18.   Кирилюк

Марина Василівна

     
19.   Козак

Сергій Якович

     
20.   Максимюк

Василь Сидорович

2-ий вівторок місяця 17.00-19.00 КЖРЕП № 4

вул.Полєтаєва, 10

21.   Михайлішин

Віталій Михайлович

     
22.   Найдиш

Валерій Миколайович

     
23.   Олевич

Аліна Анатоліївна

1- ий та 2-ий вівторок місяця 16.00-18.00 ЗОШ № 33

вул.Героїв Майдану, 152А

24.   Пікулін

Олександр Сергійович

     
25.   Продан

Василь Сафронович

     
26.   Просяний

Олексій Валентинович

     
27.   Прокоп

Тарас Ігорович

3-ій четвер місяця 17.00-19.00 Офіс ПП «Єдина Альтернатива»

пл.Центральна, 4

28.   Радчук

Валентина Миколаївна

     
29.   Руденко

Степан Валерійович

Останній вівторок місяця 16.00-18.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

30.   Сафтенко

Юлія Костянтинівна

Останній вівторок місяця 12.00-14.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

31.   Скорейко

Ганна Михайлівна

2-га субота місяця 12.00-15.00 Офіс «Європейська Солідарність»

вул.В.Сімовича, 21А

32.   Скрипа

Ромео Титусович

    Бульвар Героїв Крут, 4Ж
33.   Тимофєєв

Денис Олександрович

     
34.   Фрунзе

Наталія Штефанівна

1-ша середа місяця 16.00-18.00 КЖРЕП № 14

вул.О.Щербанюка, 43

3-тя середа місяця 16.00-18.00 КЖРЕП № 4

вул.Полєтаєва, 10

35.   Чесанов

Анатолій Анатолійович

3-ій понеділок місяця 15.00-18.00 КЖРЕП № 11

Вул.Чехова, 23

36.   Чинуш

Валерій Миколайович

2-ий вівторок місяця 16.00-18.00 вул.Головна, 141

готель «Буковина»

37.   Шалєєв

Андрій Володимирович

1-ий вівторок місяця 16.00-18.00 КЖРЕП № 14

вул.О.Щербанюка, 43

3-ий четвер місяця 16.00-18.00 Офіс «Європейська Солідарність»

вул.В.Сімовича, 21А

38.   Швець

Олександр Юрійович

1-ий вівторок місяця 17.00-18.00 вул.Головна, 27,

офіс 15

39.   Шепелько

Тетяна Миколаївна

1-ша середа місяця 10.00-17.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

40.   Широкова

Світлана Вікторівна

     
41.   Шкурей

Михайло Радувич

1-ий вівторок місяця 14.00-16.00 офіс ПП «Пропозиція»

вул.Капеланська, 2

42.   Яринич

Михайло Федорович

1-ий вівторок місяця 17.00-18.00 вул.Головна, 27,

офіс 15



Comments are closed.