Контакти « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.09.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








Поштова адреса: Центральна площа, 1, 58002 м. Чернівці
Телефон: (0372) 52-59-24
Факс: (0372) 55-35-39
E-mail: document@rada.cv.ua
Сайт: http://city.cv.ua;http://chernivtsy.eu

Написати листа адміністратору

Підписатися на розсилку

 

Контактні телефони керівників виконавчих органів Чернівецької міської ради

 
Продан Василь Сафронович
секретар Чернівецької міської ради
приймальна – 525924
 
Паскар Олександр Євгенович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
приймальна –  523561
 
Середюк Володимир Богданович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
приймальна –  523561
 
Сірман Дмитро Онуфрійович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
55-43-84
 
Бурега Юрій Іванович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
приймальна –  523561
 
Бабюк Антоніна Анатоліївна
секретар Виконавчого комітету Чернівецької міської ради
552722
 
—————————————————–
Департамент розвитку
 
Гавриш Віталій Ярославович  
директор Департаменту розвитку
524870
 
Войтович Галина Василівна
заступник директора, начальник управління економіки та інвестицій
552988
 
Сідляр Руслана Василівна
заступник директора, начальник управління туризму та торгівлі
553667
 
Бузіла Володимир Васильович
начальник управління комунальної власності
521107
 
Гаіна Валентина Василівна
начальник відділу економічного аналізу, планування та інвестицій
520164
 
Мокрицький Юрій Анатолійович
начальник відділу підприємництва та енергоменеджменту
524841
 
Хоміцький Олексій Володимирович
начальник відділу торгівлі,ринків та захисту прав споживачів
520121
 
Кротова Галина Василівна
заступник начальника відділу торгівлі,ринків та захисту прав споживачів
526425
 
Романко Тарас Богданович
начальник відділу туризму
526072
 
Цибух Любов Іванівна
начальник відділу обліку та приватизації майна
550878
 
Пігулевська Тетяна Олександрівна
заступник начальника відділу обліку та приватизації майна
550878
 
Настас  Леся Олексіївна
начальник відділу орендних відносин
526317
 
—————————————————–

Департаменту житлово-комунального господарства
 
Бешлей Володимир Васильович
директор Департаменту житлово-комунального господарства
524049
 
Бурак Олександр Кризонтович
перший заступник директора департаменту, начальник управління житлового господарства
522083
 
Пилип’як  Олег  Стпанович
заступник  директора, начальник  управління  комунального  господарства
536035
Шпак Тетяна Василівна
заступник директора
559278
 
Бабіна Василиса Юріївна
старший  інспектор відділу  обліку  та  приватизації житла
524049
 
Віщак Віктор Михайлович
начальник виробничо-технічного відділу управління житлового господарства
524076
 
Гнатюк  Ольга  Володимирівна
заступник начальника виробничо-технічного відділу управління житлового господарства
550816
 
Гордієнко  Олександр  Юрійович
начальник  відділу  експлуатації та ремонту  житлового  фонду
556784
 
Присяжнюк Лариса Петрівна
начальник виробничо-технічного відділу управління комунального господарства
525428
 
Ботук Сергій Миколайович
заступник начальника відділу комунального обслуговування та благоустрою управління комунального господарства
524528
 
Мартинюк Василь Михайлович
начальник  відділу  транспорту, зв’язку та енергетики управління  комунального господарства
553740
 
Кожуленко  Ігор Васильович
заступник начальника відділу  транспорту, зв’язку та енергетики управління  комунального господарства
553740
 
Савчук  Міла Дмитрівна
Заступник управління житлового господарства, начальник  відділу обліку  та  приватизації житла
520185
—————————————————–
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин
Собко Микола Степанович
директор Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин
553808
 
Маковійчук Василина Дмитрівна
перший заступник директора, начальник управління капітального будівництва
556828
 
Хілько Наталія Олексіївна
заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста
550927
 
Гаврилица Мар’яна Ярославівна
заступник директора, начальник управління земельних ресурсів
523394
 
Карташова Ірина  Володимирівна
Начальник відділу з організації діловодства та контролю
526536
 
Лупашко Мирослава Семенівна
начальник архітектурно-планувального відділу
524863
 
Хропот Сергій Макарович
начальник відділу з питань планування забудови території та підготовки рішень
555883
 
Пожидаєва Людмила Борисівна
начальник відділуз питань дизайну міського середовища
520137
 
Величко Валентина Панасівна
начальник служби містобудівного кадастру
524108
 
Іванческул Віталій Миколайович
заступник начальника управління земельних ресурсів, начальник відділу землеустрою
522295
 
Гридковець Галина Миколаїіна
начальник відділу земельного кадастру
524641
 
Петрик Галина Василівна
начальник відділу продажу землі
525786
 
Федорак Ірина Дмитрівна
начальник відділу оренди землі
524917
 
Івончак Наталія Назарівна
заступник начальника управління капітального будівництва, начальник економічно-виробничого відділу
527501
—————————————————–
Департамент праці та соціального захисту населення
 
Березовська Людмила Василівна
директор департаменту праці та соціального захисту населення
517014
 
Стратійчук Маргарита Петрівна
заступник начальника управління, начальник відділу колективних договорів та умов праці управління з питань праці
521395
 
Боброва Оксана Григорівна
головний спеціаліст, інспектор праці відділу колективних договорів та умов праці управління з питань праці
521395
 
Гринчук Оксана Дмитрівна
начальник відділу місцевих пільг та допомог управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
515787
 
Пижівська Альона Анатоліївна
головний спеціаліст відділу місцевих пільг та допомог управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
515767
 
 
Магас Людмила Георгіївна
головний спеціаліст відділу місцевих пільг та допомог управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
515767
 
Бузурна Галина Вікторівна
провідний спеціаліст відділу місцевих пільг та допомог управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
515767
 
Спенул Оксана Миколаївна
Завідувач сектору з питань опіки над недієздатними (обмежено дієздатними) особами управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
526300
 
Гулей Наталія Іванівна
головний спеціаліст сектору з питань опіки над недієздатними (обмежено дієздатними) особами управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
526300
 
Мендель Юлія Вікторівна
завідувач сектору з питань контролю за правильністю призначення, перерахунку та виплати пенсій управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
511151
 
Мартинова Валентина Василівна
головний спеціаліст сектору з питань контролю за правильністю призначення, перерахунку та виплати пенсій управління місцевих пільг та допомог контролю за призначенням пенсій та з питань опіки
511151
 
Іванчук Олександра Валеріївна
начальник відділу прийому громадян з питань надання державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Шевченківського району
534196
 
Карп Наталія Вікторівна
заступник начальника відділу прийому громадян з питань надання державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Шевченківського району
534196
 
Єдина приймальня відділу прийому громадян з питань надання державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Шевченківського району
516821
 
Гаврильчук Одарка  Степанівна
Начальник відділу персоніфікованого обліку пільговиків управління соціального захисту населення Шевченківського району
567025
 
Говалешко Галина Степанівна
заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільговиків управління соціального захисту населення Шевченківського району
567025
 
Прокопенко Дарія Антонівна
начальник відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Шевченківського району
512542
 
Петрюк Вікторія Валеріївна
заступник начальника відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Шевченківського району
512542
 
Лубенцева Вікторія  Вікторівна
головний спеціаліст з прийому внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Шевченківського району
534196
 
Чєпєлєва Олена Вікторівна
начальник відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсації, субсидій управління соціального захисту населення Першотравневого району
571542
 
Пендерецька Юлія Георгіївна
заступник начальника відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсації, субсидій управління соціального захисту населення Першотравневого району
519752
 
Погребняк Тетяна Володимирівна
головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсації, субсидій управління соціального захисту населення Першотравневого району
510883
 
Фалеса Ольга Дмитрівна
головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсації, субсидій управління соціального захисту населення Першотравневого району
540841
 
Ящук Людмила Михайлівна
головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсації, субсидій управління соціального захисту населення Першотравневого району
510883
 
Гулей Анжела Степанівна
начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Першотравневого району
514763
 
Зелінська Наталія Миколаївна
заступник начальника відділу пільг управління соціального захисту населення Першотравневого району
540808
 
Кривенчук Юлія Юріївна
головний спеціаліст відділу пільг управління соціального захисту населення Першотравневого району
540808
 
Костинюк Тарас Григорович
головний спеціаліст відділу пільг управління соціального захисту населення Першотравневого району
540861
 
Воронка Катерина Миколаївна
начальник відділу соціального обслуговування інвалідів та ветеранів управління соціального захисту населення Першотравневого району
571659
 
Велущак Наталія Теофілівна
заступник начальника відділу соціального обслуговування інвалідів та ветеранів управління соціального захисту населення Першотравневого району
571659
 
Даниляк Оксана Ігорівна
головний спеціаліст відділу соціального обслуговування інвалідів та ветеранів управління соціального захисту населення Першотравневого району
571659
 
Федорова Валентина Василівна
начальник управління соціального захисту населення Садгірського району
560851
 
Моток Світлана Лазарівна
заступник начальника управління соціального захисту населення Садгірського району
563085
 
Дрозда Людмила Леонідівна
заступник начальника, начальник відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсацій управління соціального захисту населення Садгірського району
560851
 
Мислик Яніна Миколаївна
головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсацій управління соціального захисту населення Садгірського району
560009
 
Клапащук Оксана Олександрівна
головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсацій управління соціального захисту населення Садгірського району
560009
 
Міріука Оксана Миколаївна
спеціаліст 1-ої категорії відділу прийому громадян з питань надання державної соціальної допомоги та компенсацій управління соціального захисту населення Садгірського району
560009
 
Токарюк Оксана Борисівна
завідувач сектору персоніфікованого обліку пільговиків управління соціального захисту населення Садгірського району
562385
 
Пілат Наталя Лаошівна
спеціаліст 1-ої категорії сектору персоніфікованого обліку пільговиків управління соціального захисту населення Садгірського району
562385
 
Вітюк Лариса Миколаївна
завідувач сектору соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Садгірського району
562385
 
Горбатюк Людмила Олександрівна
головний спеціаліст сектору соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Садгірського району
562385
 
Фудула Валентина Іванівна
заступник директора Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
524911
 
Гавдун Оксана Миколаївна
завідувач відділенням №1 соціальної допомоги вдома  Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
523572
 
Гаїна Катерина Георгіївна
завідувач відділенням №2 соціальної допомоги вдома  Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
563561
 
Ящук Світлана  Миколаївна
завідувач відділенням №3 соціальної допомоги вдома  Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
520196
 
Квасниця Михайліна Василівна
завідувач відділенням організації надання адресної та грошової допомоги Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
525970
 
Діордійчук Надія Василівна
завідувач відділенням надання медичних послуг Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
522724
 
Ткачук Олександр Олександрович
завідувач відділенням надання побутових послуг та господарської діяльності Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
527180
 
Слободян Людмила Євгенівна
завідувач відділенням денного перебування побутових послуг та господарської діяльності Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
555628
 
Няйко Катерина Романівна
діловод Чернівецького комунального територіального центру  соціального обслуговування «Турбота»
524886
 
—————————————————–
 
Бамбуляк Лівія Флорівна
начальник Фінансового управління
550834
 
Шиба Олександр Михайлович
начальник Юридичного управління
551440
 
Самолюк Володимир Ярославович
начальник управління надзвичайних ситуацій
553429
 
Сафтенко Юлія Костянтинівна
начальник управління культури
521853
 
 
—————————————————–
Управління освіти
 
Мартинюк Сергій Васильович
начальник управління освіти
533087
 
Кузьміна Олена Леонідівна
Заступник начальника управління, начальник відділу загальної середньої освіти
532381
 
Вітковська Ніна Пилипівна
Заступник начальника управління, начальник відділу дошкільної освіти
535073
 
—————————————————–
 
Бовкун Галина Валентинівна
в.о. начальника управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я
553929
 
Макаренко Дмитро Васильович
начальник управління по фізичній культурі і спорту
525936
 
Обшанський Сергій Валерійович
начальник управління контролю за благоустроєм міста
 
 
Голік Любов Василівна
начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради
550635
 
Стецюк Людмила Миколаївна
начальник відділу з питань кадрової роботи
575913
 
Собіль Ніна Миколаївна
начальник відділу звернень громадян
524766
 
Протащук Андрій Миколайович
начальник відділу комп`ютерно-технічного забезпечення
522621
 
Бурега Юрій Іванович
начальник патронатного відділу
 
 
Круглецький Денис Валерійович
начальник відділу контрольно-перевірочної роботи
526068
 
Онуфрійчук Уляна Василівна
начальник відділу організаційної роботи і контролю
552685
 
Степанова Ірина Володимирівна
начальник загального відділу
550988
 
Вишневська Ірина Миколаївна
начальник відділу  інформації та зв’язків з громадськістю
522579
 
Іващенко Тетяна Анатоліївна
начальник архівного відділу
526919
 
Федірчик Ольга Дмитрівна
завідувач трудового архіву
573793
 
Липка Одарка Георгіївна
начальник відділу ведення державного реєстру виборців
571420
 
Гомолінська Любов Емануїлівна
начальник відділу ведення реєстру територіальної громади м.Чернівців
571267
 
Рудич Олена Володимирівна
начальник відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
578216
 
Воробець Оксана Миколаївна
начальник відділу державних закупівель
524314
 
Андрущак Сергій Васильович
начальник відділу міжнародних відносин
552908
 
Помогаєва Ірина В’ячеславівна
начальник відділу мобілізаційної роботи
525112
 
Пушкова Олена Дмитрівна
начальник відділу охорони культурної спадщини
527105
 
Никитенко Інна Леонідівна
начальник служби дітей
523405
 
Скригунець Світлана Дмитрівна
начальник відділу сім’ї та молоді
524308
 
Хімійчук Світлана Миколаївна
начальник відділу економічного розвитку громади
905331
 
Луців Петро Степанович
начальник ЦНАП
512678, 509090
 
Пижівський Сергій Петрович
керівник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю
526532
 
Голік Олександр Георгійович
керівник групи транспортно-господарського забезпечення
578098
 
Серебро Світлана Едуардівна
завідувач сектору по роботі зі службовими документами
553752


Comments are closed.