Особистий кабінет виборця « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Особистий кабінет виборця

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” розроблений та функціонує   програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Метою обробки даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Шановні виборці!

Запрошуємо скористатись даним програмним ресурсом, створити свій “особистий кабінет” та перевірити наявність своїх даних в Державному реєстрі виборців!

Для цього необхідно на головні сторінці офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” (https://www.drv.gov.ua) обрати вкладку “Особистий кабінет виборця” та зареєструватися. Для заповнення реєстраційної картки вказується власна електронна пошта, прізвище, ім’я та по батькові, дата народження. ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.

Далі у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту. Відповідь надсилається на електронну пошту запитувача на протязі 2-3 робочих днів та містить інформацію про включення (не включення) виборця до Державного реєстру виборців, а також адресу місцезнаходження виборчої дільниці відповідно до адреси місця проживання.  Кількість запитів обмежена – не більше одного на добу.

“Особистий кабінет виборця” складається з наступних розділів:

  1. Перевірити дані у Реєстрі.
  2. Інформація про запити.
  3. Налаштування.
  4. Правила користування.

Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

Також звертаємо увагу на те, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом.

У разі необхідності отримання інформації щодо “Особистого кабінету виборця” та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, ви також можете звернутись до відділів ведення Державного реєстру виборців в місті Чернівці   (Відділи Реєстру)

Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, Вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відповідному відділу ведення Реєстру, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні зміни до Реєстру.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *